Adres siedziby

Eva Minge Design Sp z o.o.
Al. Walentego Roździeńskiego 188 c
40-203 Katowice

Kontakt

Skontaktuj się z Nami za pomocą wiadomości e-mail:
kontakt@eyeminge.com

Logistyka

Logistyka i magazyn

609 992 537
logistyka@eyeminge.com

Jarosław Łapeta

Biuro główne, menadżer

609 990 524
jlapeta@eyeminge.com

Damian Siemionek

Sales manager

Śląskie, Opolskie, Łódzkie

695 232 621
dsiemionek@eyeminge.com

Piotr Ostwald

Przedstawiciel regionalny

Dolnośląskie, Lubuskie, Część Wielkopolskiego

609 230 518
postwald@eyeminge.com

Maciej Ochocki

Przedstawiciel regionalny

Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie

609 230 545
mochocki@eyeminge.com

Błażej Siemionek

Przedstawiciel regionalny

Świętokrzyskie, Lubelskie, Podkarpackie, Małopolskie

609 994 250
bsiemionek@eyeminge.com

Antoni Bolesta

Przedstawiciel regionalny

Obszar Warszawy, Płockie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

692 272 675
abolesta@eyeminge.com

Ewa Frukacz

Przedstawiciel regionalny

Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, część Mazowieckiego

695 005 575
efrukacz@eyeminge.com