Przekraczająca granice

Z okazji Świąt Wielkanocnych

PROMOCJA

30%

30%

NA WSZYSTKIE
PLEDY I PODUSZKI

Zapraszamy!

Promocja ważna od 31.03 do wyczerpania zapasów

Paryż, Mediolan, Rzym, Moskwa, Genewa, Montreal, Cannes, Barcelona, Berlin, Dubaj, Nowy Jork…
Marka Eva Minge od lat obecna jest i wysoko nagradzana w najbardziej prestiżowych wydarzeniach, współtworząc światowe trendy zarówno w szeroko rozumianej przestrzeni mody, jak i wzornictwa przemysłowego.

Uważna na harmonię

Najnowszym sukcesem marki jest rozwijająca się od kilku lat kolekcja Eva Minge EyeWear. W projektach okularów szczególnie istotna jest wrażliwość na detal, subtelna gra linii, koloru, kształtu, materii. Oprawki są dla oczu tym, czym oprawa dla obrazu – nie mogą ani dominować na twarzy, ani być jej nieśmiałym dodatkiem. Harmonia jest wtedy, gdy razem współtworzą skończone dzieło. Projekty Eva Minge EyeWear współkreują to, co dla klientów najważniejsze. Widoczne już na pierwszy rzut oka. Styl. Charakter. Osobowość.

Wyzwalająca

Eva Minge to marka inspirująca m.in. przyszłych polskich projektantów, w tym studentów wydziałów artystycznych. Ewa Minge jest pomysłodawczynią i realizatorką wielu wydarzeń, których celem jest wyłonienie i wspieranie utalentowanych twórców rozpoczynających swoją zawodową karierę. W 2020 roku I miejsce w konkursie
Eva Minge Designe na projekt oprawki okularów korekcyjnych zdobyła studentka II roku wydziału wzornictwa przemysłowego na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu Katarzyna Zabłocka. Laureatka otrzymała nagrodę pieniężną, a jej projekt jest realizowany i wejdzie do kolekcji Eva Minge EyeWear.

Wyrazista i swobodna

Kolekcja Eva Minge EyeWear została zaprojektowana w harmonii i szacunku dla punktu widzenia naszych klientów. Te projekty to kropka nad „i” dla kreacji, a także pożądany modowy dodatek podkreślający indywidualizm wizerunku, dodający wyrazistości i swobodnej pewności siebie w każdej sytuacji.

Przewiń do góry